Sváteční Kynžvartský čtyřboj dvojic 27.12.2015

Sváteční Kynžvartský čtyřboj dvojic 27.12.2015

Vyběhat štědrovečerní řízečky, filátka, rybičky a salátky, štěpánskou husu, cukroví a jiné další dobroty, které se o Vánocích hojně mlsají a sportovně se rozloučit se starým rokem 2015 – to byl hlavní cíl setkání sportovců všeho zaměření v neděli 27.12.2015. Sešli jsme se v tělocvičně Základní školy Lázně Kynžvart na IV. ročníku Svátečního čtyřboje dvojic.

Sportovní klání probíhalo v oblíbených disciplínách – badminton, elektronické šipky, kostky a karetní hra Prší. Sešlo se 24 hráčů, ke každému z 10 nasazených hráčů badmintonu byl vylosován amatérský spoluhráč. Vytvořené dvojice byly rozděleny do dvou skupin, v jednotlivých skupinách svedly boje stylem „každý s každým“ ve všech disciplínách. Po odehrání základních skupin sehrály dvojice finálový zápas o konečné pořadí s dvojicí se stejným výsledkem z druhé skupiny.

Číst dále

Sváteční Kynžvartský čtyřboj dvojic 27.12.2014

Sváteční Kynžvartský čtyřboj dvojic 27.12.2014

V sobotu 27.12.2014 jsme se v tělocvičně Základní školy Lázně Kynžvart opět po roce sešli, abychom se sportovně a zábavně rozloučili se starým rokem 2014. Organizátoři pro nás, příznivce badmintonu, uspořádali Sváteční čtyřboj dvojic. Oproti loňsku přibyla jedna disciplína a z trojboje se stal čtyřboj. Mezi již známé disciplíny – badminton, elektronické šipky a kostky byla nově přidána karetní hra Prší. Sešlo se celkem 20 hráčů, ke každému z 10 nasazených hráčů badmintonu byl vylosován amatérský spoluhráč. Dvojice byly rozděleny do dvou skupin, v jednotlivých skupinách svedly boje stylem “každý s každým” ve všech disciplínách. Po odehrání základních skupin sehrály dvojice finálový zápas o konečné pořadí s dvojicí se stejným výsledkem z druhé skupiny.

Číst dále

Sváteční Kynžvartský trojboj dvojic 28.12.2013

Sváteční Kynžvartský trojboj dvojic 28.12.2013

Po roce jsme se opět sešli v naší tělocvičně, abychom se sportovně rozloučili s rokem 2013. V sobotu 28.12. se konal druhý ročník svátečního trojboje dvojic. Trojboj se konal v disciplínách – badminton, elektronické šipky a kostky. Sešlo se celkem 22 hráčů, ke každému z dlouhodobě hrajících hráčů badmintonu byl přiřazen amatérský spoluhráč. Dvojice byly rozděleny do dvou skupin, v jednotlivých skupinách svedl boje každý s každým ve všech disciplínách. Po odehrání základních skupin sehráli dvojice finálový zápas o konečné pořadí s týmem se stejným výsledkem z druhé skupiny.

Číst dále