3. ročník memoriálu Martina Schneidera zná své vítěze

3. ročník memoriálu Martina Schneidera zná své vítěze

V sobotu 8. 2. 2020 se pod záštitou badmintonového oddílu TJ Sokol Lázně Kynžvart odehrál 3. ročník badmintonového turnaje Schneider cup. Kapacita turnaje byla stanovena na 16 párů, která nakonec nebyla naplněna. Turnaje se zúčastnilo pouze 14 dvojic. Dorazili k nám známí hráči z Ostrova, Karlových Varů, Nejdku, Vejprt, Plzně, Tachova, ale také ze vzdálených Pardubic.

Číst více

Miniturnaj spřátelených klubů LK/ML/TC

Miniturnaj spřátelených klubů LK/ML/TC

V neděli 5.1.2020 uspořádal oddíl badmintonu Sokol Lázně Kynžvart společný rozšířený trénink spřátelených klubů z Mariánských Lázní, Tachova a Kynžvartu nazvaný miniturnaj „na zkoušku“. Téměř pro polovinu zúčastněných to byla turnajová premiéra. Šlo především o to, vyzkoušet si účast na turnaji bez větších stresů. Dorazilo celkem 35 hráčů, za domácí klub jich nastoupilo 14, za mariánskolázeňské 15 a za Tachov 6. Soutěžilo se pouze v párových disciplínách – čtyřhře mužů, čtyřhře žen a mixech. Během 5,5 hodiny se odehrálo celkem 131 zápasů, zápolilo se tabulkovým systémem každý s každým na jeden set do 17 bez prodlužování. 

Číst více

O pohár města Lázně Kynžvart

O putovní pohár města Lázně Kynžvart

V sobotu 16. 11. 2019 pořádal badmintonový oddíl TJ Sokol Lázně Kynžvart ve sportovní hale Milana Prokeše jedenáctý ročník turnaje „O putovní pohár města Lázně Kynžvart“. Turnaj proběhl za velké podpory firmy Eutit s.r.o. Stará Voda a města Lázně Kynžvart. Bojů o pohár se zúčastnilo osm dvojic. Z místního klubu 3 páry a další dvojice složené z hráčů Ostrova, Karlových Varů, Nejdku a Vejprt.

Číst více

Schneider Cup 2019 – první turnaj čtyřher v nové sportovní hale

Schneider Cup 2019 – první turnaj čtyřher v nové sportovní hale

V sobotu 9.2.2019 se v nové sportovní hale Milana Prokeše odehrál vůbec první badmintonový turnaj pod záštitou TJ Sokolu Lázně Kynžvart – II. ročník memoriálu Martina Schneidera. Turnaj byl omezen na 16 párů a již během několika dnů byl plně obsazen. Dorazili k nám známí hráči z Mariánských Lázní, Ostrova, Karlových Varů, Chebu, Kraslic a Nejdku, nováčci turnaje přicestovali z Plzně a vzdálenějšího Kladna. Za domácí klub bojovalo celkem 11 borců. Dvojice, ať mužské nebo smíšené, byly rozlosovány do dvou skupin po osmi. Hrálo se systémem každý s každým na dva vítězné sety do 15 bodů bez prodlužování (třetí set pouze do 11 bodů). Čtyři nejlepší z každé skupiny postupovali do vyřazovacího pavouka. Nepostupující dvojice si zahrály poslední zápas o pořadí s párem na stejné pozici z druhé tabulky. Celkem bylo odehráno 72 zápasů.

Číst více

X. ročník turnaje O pohár města Lázně Kynžvart 16.11.2018

X. ročník turnaje O pohár města Lázně Kynžvart 16.11.2018

V sobotu 17. 11. 2018 pořádal badmintonový klub TJ Sokol Eutit Lázně Kynžvart na kurtu v tělocvičně ZŠ L. Kynžvart již desátý ročník turnaje „O putovní pohár města Lázně Kynžvart“. Turnaj proběhl za velké podpory firmy Eutit s.r.o. Stará Voda. Bojů o pohár se zúčastnilo pouze pět dvojic, tentokrát se žádní hosté nemohli dostavit, tak se z turnaje stal litý boj místních badmintonistů.

Číst více

I. ročník turnaje čtyřher – Martin Schneider Cup

I. ročník turnaje čtyřher – Martin Schneider Cup

V duchu vzpomínek na našeho dlouholetého badmintonového i životního kamaráda Martina Schneidera, který nečekaně skonal vloni v únoru, jsme 10. 2. 2018 uspořádali na jeho počest turnaj čtyřher – I. ročník Martin Schneider Cupu. Turnaje se zúčastnilo 6 párů, všichni aktivní hráči z Lázní Kynžvartu ve složení Kucharik R./Štěpán R., Tomeš S./Šipan J., Bucher R./Prokeš J., Placek P./Placková V., Kucharik D./Prokeš M. a naši badmintonoví přátelé Čipera M./Touš J. (Plánice/Benešov), kteří Martina moc dobře znali a také chtěli zavzpomínat.

Číst více

IX. ročník turnaje O pohár města Lázně Kynžvart 11.11.2017

IX. ročník turnaje O pohár města Lázně Kynžvart 11.11.2017

V sobotu 11. 11. 2017 pořádal badmintonový klub Eutit na kurtu v tělocvičně ZŠ L. Kynžvart devátý ročník turnaje „O putovní pohár města Lázně Kynžvart“. Turnaj proběhl za velké podpory firmy Eutit s.r.o. Stará Voda. Bojů o pohár se zúčastnilo šest dvojic. Čtyři dvojice z místního klubu a dvě dvojice složené z hráčů  Plánice a Benešova.

Číst více

VIII. ročník turnaje O pohár města Lázně Kynžvart 26.11.2016

VIII. ročník turnaje O pohár města Lázně Kynžvart 26.11.2016

„O pohár města Lázně Kynžvart“ – to je název uzavřeného turnaje čtyřher místního badmintonového oddílu, v sobotu 26.11.2016 se v tělocvičně Základní školy Lázně Kynžvart odehrál již 8. ročník. Letošního turnaje se zúčastnily pouhé 4 páry, přesto si všichni hráči dali pořádně do těla. Hrálo se dvoukolově každý s každým na dva vítězné sety do 21 bodů s rozdílem 2 míčů. Pokud došlo k remíze, na řadu přišel třetí set hraný do 11 bodů s rozdílem 2 bodů. Hned s prvními zápasy bylo jasné, že o titul nejlepšího kynžvartského páru bude velký boj, přesto jeden pár svou zarputilou hrou převyšoval ostatní.

Číst více

VII. ročník turnaje O pohár města Lázně Kynžvart 28.11.2015

V sobotu 28.11.2015 se v tělocvičně základní školy Lázně Kynžvart odehrál již 7. ročník turnaje v badmintonu „O pohár města Lázně Kynžvart“. Letošního turnaje se zúčastnilo pouhých 5 párů z Kynžvartu a Mariánských Lázní, přesto si všichni zúčastnění dali pořádně do těla. Hrálo se dvoukolově každý s každým na dva hrané sety do 15 bodů s rozdílem 2 míčů. Hned s prvními zápasy bylo jasné, že o titul nejlepšího páru bude velký boj a konečné pořadí nebude do posledních zápasů jasné.

Číst více