Odešla ikona kynžvartského badmintonu

Odešla ikona kynžvartského badmintonu

Dne 5. 5. 2022 nás všechny zasáhla ta nejsmutnější zpráva. Do sportovního nebe odešel velmi nečekaně náš dlouholetý kamarád, skvělý parťák, trenér, sportovec a ikona badmintonového oddílu TJ Sokol Lázně Kynžvart Jiří Šipan. Celý svůj život zasvětil sportu, především trenérské činnosti mládeže – působil v oddílech házené, kopané a poslední 3 roky se plně věnoval rozvoji badmintonového oddílu. Do všech oddílů vložil kus sebe a zanechal za sebou velký kus práce. Pro malé badmintonisty byl vzorem a zároveň i kamarádem. Zůstane navždy zapsán v našich srdcích.

Poslední rozloučení se koná v pátek 13.5.2022 od 11:00 hodin v Mariánských Lázních

Jirko, nikdy nezapomeneme, nechť je ti země lehká …

Smutná zpráva

Smutná zpráva

Dne 9.2.2017 nás ve věku 62 let navždy opustil náš dlouholetý kamarád a sportovní parťák Martin Schneider. Badminton miloval tělem i duší a nesměl chybět na žádném tréninku ani turnaji. Se svým týmovým kolegou Jirkou Šipanem 3x právem zvedl nad hlavu pohár města Lázně Kynžvart. Navždy bude zapsán nejen na poháru vítězů, ale hlavně v našich srdcích.

Martine, nikdy nezapomeneme…

Spouštíme nové webové stránky Benďas.cz

Náš badmintonový team již řadu let potřeboval webové stránky, kde bychom zveřejňovali informace a termíny svých turnajů, domlouvání tréningů, zveřejňovali fotografie z turnajů atd. Prostřednictvím tohoto portálu bychom rádi našli nové příležitosti a kontakty s kým si zahrát. V případě zájmu o spolupráci nás neváhejte kontaktovat.

Číst více