Sváteční Kynžvartský trojboj dvojic 28.12.2013

Po roce jsme se opět sešli v naší tělocvičně, abychom se sportovně rozloučili s rokem 2013. V sobotu 28.12. se konal druhý ročník svátečního trojboje dvojic. Trojboj se konal v disciplínách – badminton, elektronické šipky a kostky. Sešlo se celkem 22 hráčů, ke každému z dlouhodobě hrajících hráčů badmintonu byl přiřazen amatérský spoluhráč. Dvojice byly rozděleny do dvou skupin, v jednotlivých skupinách svedl boje každý s každým ve všech disciplínách. Po odehrání základních skupin sehráli dvojice finálový zápas o konečné pořadí s týmem se stejným výsledkem z druhé skupiny.

Badminton se hrál na jeden set do 30, nejdříve na kurt nastoupili amatéři a poměřili svoje síly, při dosažení bodového hodnocení 10 nastoupili na kurt „profi“ hráči a odehráli dalších 10 bodů, zbytek do 30 se již dohrávalo ve čtyřech. Po odehrání badmintonu se oba týmy přesunuly ke stolu na hru v kostky. Během deseti kol předvedly některé týmy těžké a mnohdy impozantní výkony. V kostách byly v některých případech velké výsledkové rozdíly, byla to hra spíše o štěstí, některé dvojice měly co dělat, aby neskončily na nule případně v mínusu (pokud při hodu do plných nepadlo žádné bodované číslo, odečítalo se 500 bodů).

Poté se dvojice přesunuly na elektronické šipky, kde svedly souboje ve hře 501. Za každou vyhranou disciplínu si dvojice připsala na konto 1 bod. Všichni zůčastnění předvedli skvělé sportovní výkony, především vítězové turnaje (Martin Schneider a Radek Šťastný), kterým se dařilo vše, až na pár neúspěchů vyhráli téměř každý zápas.

Na sportovištích i mimo ně po celou dobu vládla spokojenost a dobrá nálada, k tomu dopomohla i výborně odvedená práce pořadatelů, kteří zajistili skvělé zázemí a hojné občerstvení. Trojboj byl tradičně zakončen oslavou v restauraci U Bůčků.

Všem účastníkům děkujeme a budeme se těšit na další ročník.

Fotogalerie

Více fotografií v galerii „Sváteční trojboj dvojic 2013

Fotky v plné kvalitě stahujte tady

Kompletní výsledky

Pořadí Dvojice
1. Martin Schneider st., Radek Šťastný
2. Pepa Tichoň, Martina Štruncová
3. Marek Šuraba, Verča Placková
4. Jirka Šipan, Terka Pučková
5. Robert Kucharik, Lenka Schneiderová
6. Honza Štěpán, Anička Schneiderová
7. Martin Schneider ml., Vendula Štruncová
8. Radek Štěpán, Kristýna Pohořalá
9. Jarda Prokeš, Lucka Panušková
10. Ríša Bucher, Petra Schneiderová
11. Radek Blažek, Eliška Zívalová

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.