Miniturnaj spřátelených klubů LK/ML/TC

V neděli 5.1.2020 uspořádal oddíl badmintonu Sokol Lázně Kynžvart společný rozšířený trénink spřátelených klubů z Mariánských Lázní, Tachova a Kynžvartu nazvaný miniturnaj „na zkoušku“. Téměř pro polovinu zúčastněných to byla turnajová premiéra. Šlo především o to, vyzkoušet si účast na turnaji bez větších stresů. Dorazilo celkem 35 hráčů, za domácí klub jich nastoupilo 14, za mariánskolázeňské 15 a za Tachov 6. Soutěžilo se pouze v párových disciplínách – čtyřhře mužů, čtyřhře žen a mixech. Během 5,5 hodiny se odehrálo celkem 131 zápasů, zápolilo se tabulkovým systémem každý s každým na jeden set do 17 bez prodlužování. 

V mužské čtyřhře se ztrátou pouze jediného setu dominovalo duo Zítek/Sluka z Tachova, na vzájemný zápas skončili druzí kynžvartští Robert a Denis Kucharikovi a bronz vybojovala kynžvartská dvojice Petr Placek s Láďou Škrochem. 

Ženskou čtyřhru naprosto jednoznačně ovládla dvojice Ivaničová/Zídková z Tachova, stříbro braly kynžvartské ženy Maruška Prokešová a Petra Kozárová, kterým zlato uteklo opět jen o vzájemný zápas. Třetí pozici obsadila dvojice z Mariánských Lázní Vrbová/Prášková.

V mixu se nejvíce dařilo manželům Ivaničovým z Tachova, druhá skončila výborně hrající domácí dvojice Denis a Gábina Kucharikovi a třetí příčku obsadili  tachovští Sluka/Zídková.

Především je nutné vyzdvihnout úctyhodný výkon našeho nejmladšího účastníka Kuby Buchera, který se ve svých 10 letech nebál postavit se v mixu starším a zkušenějším hráčům. Sice se svým otcem Ríšou na přední příčky nedosáhli, ale s trochou chuti do dalšího tréninku nás v budoucnu pěkně prožene.

Všem výhercům gratulujeme 

Fotogalerie

Fotky v plné kvalitě stahujte tady

Výsledky

Pořadí ČM ČŽ MIX
1. Zítek / Sluka (TC) Ivaničová / Zídková (TC) Ivaničovi (TC)
2. Kucharikovi (LK) Prokešová / Kozárová (LK) Kucharikovi (LK)
3. Škroch / Placek (LK) Vrbová / Prášková (ML) Sluka / Zídková (TC)
4. Šipan / Tomeš (LK) Švejnohová / Gregorides (ML) Chlad / Gregorides (ML)
5. Chlad / Švejnoha (ML) Kuchariková / Hlaváčková (LK) Placek / Hlaváčková (LK)
6. Rožumberský / Ivanič (TC)   Tomeš / Prokešová (LK)
7. Bucher / Novák (LK)   Cintl / Vrbová (ML)
8. Štěpánek / Ptáček (ML)   Šipan / Kozárová (LK)
9. Strnad / Zedník (ML)   Švejnohovi (ML)
10. Poslední / Holeček (ML)   Bucherovi (LK)
11. Kozárovci (LK)   Janošec / Prášková (ML)
12. Ledl / Janošec (ML)    

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.