Jarní badmintonový turnaj v Plzni 6.4.2014

Nevelká skupinka ve složení L.Škroch, V.Placková a P.Placek vyrazila v neděli 6.4.2014 na „Jarní badmintonový turnaj“ do samotné metropole Západních Čech Plzně. Hrálo se v tělocvičně 25. ZŠ v Chválenické ulici na šesti kurtech ve všech disciplínách tj. dvouhra ženy / muži, čtyřhra ženy / muži / mix. Celý turnaj byl soustředěn spíše na singlové disciplíny, zůčastnění hráči a hráčky si tedy dosytosti zasportovali. Ženy i muži byly rozděleny do dvou samostatných tabulek, ze kterých postupovali čtyři nejlepší do pavouka. Všechny párové disciplíny byly netradičně vhozeny do jednoho chumlu a rozděleny do dvou tabulek, stáli tedy proti sobě např. mix a pánský či ženský pár.

P.Plackovi se na turnaji dařilo, mezi muži neměl konkurenci a vyhrál všechny zápasy bez ztráty jediného setu. V.Placková s menšími problémy a ztrátou dvou setů postoupila do pavouka z první pozice a následně s přehledem svoji převahu udržela a získala 1 místo.

Petr s Veronikou v tabulce „A“ párových displín nenašli přemožitele a s přehledem tabulku vyhráli. Petr si zahrál i s Láďou v druhé tabulce „B“, kde předvedli skvělou souhru a bez nejmenších problémů vyhráli. Na další vyřazovací souboje v povouku již však z nedostaku času nedošlo a díky menšímu počtu odehraných zápasů skončili na 2. místě. Zlato brala Veronika s Petrem.

Gratulujeme!!

Více fotografií naleznete ve fotogalerii „Jarní badmintonový turnaj

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.