XII. ročník deblů a mixů neregistrovaných v Ostrově

V předvánočním čase v sobotu 4.12.2021 uspořádal oddíl badmintonu TJ Ostrov turnaj čtyřher a mixů neregistrovaných hráčů. Za kynžvartské do Ostrova vyrazila trojice odvážných: Miluše Lišková, Veronika Placková a Petr Placek. Miluše s Veronikou si zahrály ženskou čtyřhru, v težkých zápasech se západočeskou elitou neregistrovaných žen vybojovaly krásné třetí místo.

Systém hry byl v jednotlivých disciplínách nastaven každý s každým na dva vítězné sety do 21 bodů. Čtřhra mužů byla rozlosována do dvou skupin, s následným zápasem o pořadí čtvrtý z tabulky A sehrál zápas se čtvrtým z tabulky B, třetí se třetím, a malé finále první s druhým a poté vítězové ve velkém finále a poražení o třetí místo.

Petr Placek zaskočil za nemocného parťáka Ostrovského Radka Mojtka a poprvé v historii si mohli na kurtu společně zahrát. První výměny byly velice rozpačité, ostatně se potkali poprvé na jedné straně kurtu, vždy stáli proti sobě jako soupeři. První zápas prohráli 0:2 s nejtěžšími soupeři Standou a Karlem ze vzdáleného Vietnamu, v současnosti hostující ve Vejprtech. V dalších zápasech se už dokázali naladit na stejnou vlnu a zbývající soupěře v tabulce B porazili a vybojovali si tím postupové druhé místo. V dalším důležité zápase o postup do finále nedokázali udržet krok s dvojicí Hauer/Vataščuk a těsně prohráli ve dvou setech. Závěrečný zápas o třetí místo s dvojící Kořený/Tripal si již nenechali proklouznout a težkými i technickými údery své soupeře převálcovali a získali bronzové medaile.

 

Výsledky

Poř. ČM MIX ČŽ
1. Hauer / Vatashchuk
/Ostrov-K.Vary/
Hauer / K. Vataščuková
/Ostrov.-K.V./
K+R Vataščukovy
2. Pham Van Thu / Pham Huu Doanh /Vejprty/ Vatashchuk / R. Vataščuková /K.V./ Šulová – Karbulková
3. Mojtek / Placek
/Ostrov-Kynžvart/
Mojtek / Šulová
/Ostrov/
Lišková – Placková
4. Kořený / R.Tripal
/Ostrov/
Placek / Placková
/Kynžvart/
 
5. M+K Prokopcovi
/Kraslice/
Žemlička / Karbulková
/Ostrov/
 
6. Žemlička / Dvorník
/Ostrov/
Nerad / Lišková
/Vejprty – Kynžvart/
 
7. Nerad / Špulák
/Vejprty-Nejdek/
   
8. Paprštejn / Šrom
/Kraslice/
   

 

Fotogalerie

Více fotografií naleznete v galerce „Párovky Ostrov 2021

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.