VII. ročník turnaje O pohár města Lázně Kynžvart 28.11.2015

V sobotu 28.11.2015 se v tělocvičně základní školy Lázně Kynžvart odehrál již 7. ročník turnaje v badmintonu „O pohár města Lázně Kynžvart“. Letošního turnaje se zúčastnilo pouhých 5 párů z Kynžvartu a Mariánských Lázní, přesto si všichni zúčastnění dali pořádně do těla. Hrálo se dvoukolově každý s každým na dva hrané sety do 15 bodů s rozdílem 2 míčů. Hned s prvními zápasy bylo jasné, že o titul nejlepšího páru bude velký boj a konečné pořadí nebude do posledních zápasů jasné.

První místo si nakonec zaslouženě vybojovali obhájci titulu z loňska Martin Schneider a Jirka Šipan. V tabulce jasně dominovali a jejich zápasy se staly ozdobou turnaje. Nikdo jim však vítězství nechtěl dát zadarmo. Některé jejich zápasy byly tak vyrovnané, že se musely prodlužovat do 21 bodů – a to s protihráči Prokešem/Kucharikem a Mátlem/Tomešem. Ovšem dokázali zachovat chladnou hlavu a oba tyto nekonečné sety proměnili ve svůj prospěch. Z celkových 16 setů ztratili pouze 2, které jim sebrali druzí v turnaji – duo Placek/Placková. Na třetím místě stanuli domácí borci Prokeš/Kucharik.

Ceny pro vítěze i ostatní účastníky v podobě triček, kšiltovek, knih a láhví kvalitního vína věnoval hlavní sponzor Eutit s.r.o. Stará Voda. Samozřejmostí pro vítěze byl putovní pohár. Letošní ročník přinesl vítězům už třetí zářez na tomto poháru a vyrovnali tak skóre s vítězi minulých ročníků Láďou Škrochem a Petrem Plackem.

Všichni zúčastnění předvedli kvalitní utkání a zápal pro hru. Krátká oslava turnaje proběhla tradičně v restauraci U Bůčků. Gratulujeme

Fotogalerie

Více fotografií naleznete ve fotogalerii „VII. ročník O pohár města Lázně Kynžvart 2015

Autor: Petr Placek

Fotky v plné kvalitě stahujte tady

Kompletní výsledky

Pořadí Dvojice
1. Martin Schneider, Jirka Šipan
2. Veronika Placková, Petr Placek
3. Jarda Prokeš, Robert Kucharik
4. Filip Mátl, Sláva Tomeš
5. Bohumil Chlad, Roman Petrák

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.