Turnaj neregistrovaných Karlovy Vary 21.9.2019

Sedmičlenná skupina kynžvartských badmintonistů ve složení Jiří Šipan, Miloslav Tomeš, Vítězslav Novák, Richard Bucher, Robert Kucharik, Petr Placek a Veronika Placková se vydala na 1. ročník turnaje neregistrovaných hráčů do Karlových Varů. Organizátorka si na sebe navalila velký úkol – zkoordinovat turnaj pro všechny disciplíny – čtyřhra mužů, žen, mixů a dvouhra mužů a dvouhra žen, což je velká porce a mnoho úkonů pro jediného člověka. Nakonec jen s drobnými nedostatky se turnaj vyvedl a všichni zůčastnění byli spokojeni.

Mužská čtyřhra se hrála švýcarským systémem na 4 kola na dva vítezné sety do 15 bez prodlužování. Perfektní výkon předvedla dvojice Tomeš / Placek, po urputných bojích prohrála pouze dva sety a odváží tak zlaté medaile.

Do mixů se přihlásilo méně dvojic, proto organizátorka zvolila tabulkový herní systém každý s každým na dva hrané sety do 15. Dvojici Placková / Placek se podařilo vyhrál první dva zápasy, další dva zápasy však s favority turnaje prohráli a skončili tak na nepopulárním 4 místě.

V ženské čtyřhře si Veronika se spoluhráčkou Zdenkou z Nejdku vybojovala bronzovou příčku.

V singlových disciplínách si Plackovi odváží každý ve své kategorii bronzovou medaili.

Konečné výsledky

ČM

1.Petr Placek / Miloslav Tomeš
5.Robert Kucharik / Jiří Šipan
7.Richard Bucher / Vitězslav Novák

ČŽ

3.Veronika Placková / Zdenka Blažejová

MIX

4.Petr Placek / Veronika Placková

DM

3.Petr Placek
6.Miloslav Tomeš
11.Jiří Šipan
14.Robert Kucharik

3.Veronika Placková

Výsledky dvouhra a čtyřhra mužů (PDF)

Fotogalerie

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.