Terka na bedně ve čtyřhrách

Grand Prix C Plzeň

V sobotu 9. 4. 2022 se do Plzně na Grand Prix C chystal mixový pár – Terka Lišková a Nikolas Placek. Niki si však na pátečním tréninku poranil kotník a na turnaj nakonec vyrazila pouze statečná Terka. Tentokrát byly na programu singly, čtyřhry i mixy. Terka vynechala pouze mixy. Možná chtěla zůstat věrná Nikolasovi, a tak si žádného z volných chlapců do hry nevybrala 😊.

U13 dívky

V kategorii soupeřilo 12 dívek systémem k.o., tedy prohraješ-vypadneš. Vždy záleží na rozlosování. Terka si v úvodním zápase neporadila se svou nalosovanou protihráčkou z Českých Budějovic a společně s dalšími 3 děvčaty nepostoupila do osmičkového pavouka. V boji o 9.-10. místo nedokázala vyzrát na karlovarskou Karolínu Begeni a musela se spokojit s konečným 11.-12. místem. Drahocenné jsou ale zkušenosti, které Terka na turnaji získala. Byl to první velký turnaj s velmi zkušenými hráčkami a Terka bojovala jako lvice.

U13 čtyřhra dívky

Do čtyřhry se Terka spojila s Julií Rumlovou, zkušenou hráčkou z Prahy (TJ Astra Zahradní Město). V kategorii zápolilo 5 dvojic a k vidění bylo 5 krásných vyrovnaných zápasů. Holky postoupily rovnou do čtyřkového pavouka, ale v semifinále bohužel neuspěly proti budoucím vítězkám s jedním těsným setem 21:23. Boj o bronz byl také nesmírně vyrovnaný, hrál se na tři sety, ale děvčata si pěknou koncovkou svou medaili vybojovaly.

Výsledky turnaje

  • Terezie Lišková (U13) – 11.-12. místo, 38 bodů
  • Terezie Lišková/Julie Rumlová (U13) – 3. místo, 175 bodů

Průběžné pořadí v žebříčku k 14. 4. 2022:

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.