Kolonáda Karlovy Vary 7.4.2013

Pro nemoc, která schvátila stálé hráče vyrazila nevelká výprava (V.Placková, P.Placek) v neděli 7.4.2013 do krajského města Karlových Varů na další otevřený turnaj neregistrovaných hráčů, nazvaný Kolonáda Karlovy Vary. Turnaj se konal opět v hale Slávie v Drahovicích, hrály se mužské čtyřhry, ženské čtyřhry a MIXy. Účast byla veliká,  tentokráte se celkově poskládalo 23 dvojic.

V mužské čtyřhrě se sešlo 10 dvojic a hrál každý s každým jeden set do 30. P.Placek dostal za spoluhráče zkušeného Jiřího Jeřábka z Karlových Varů, společně dokázali porazit i favorizované dvojice, ale díky jedné další prohře nakonec skončili na úžasném 4. místě. Společně vyhráli šest setů z celkových devíti.

Do mixů se přihlásilo 9 dvojic, které byly rozděleny do dvou skupin. Nejdříve se odehrály základní skupiny, ze kterých postupovaly 4 týmy do pavouka. Naše dvojice Placková / Placek nezvládla základní skupinu, ze tří zápasů dokázala vyhrát pouze jeden, v ostatních setech nedotáhla koncovku a prohrála 28:30, 27:30. Díky vysokému skóre se ale nakonce vyhoupla na druhé místo ve skupině a proklouzla do semifinále. Zde však nezvládla favority turnaje z Kladna a prohrála. V boji o třetí místo si svoji šanci na své nejlepší úmístění již nenechala vzít, po urputném boji zápas vyhrála a skončila na 3. místě. Gratulujeme!

V dámské čtyřhře bojovaly o umístění pouze 4 dvojice. Na nováčky v této disciplíně V.Plackovou a L.Suchánkovou z Chomutova po prohraných 3 setech čekalo jen poslední 4. místo.

Fotogalerie

Více fotografií v galerii „Kolonáda Karlovy Vary 2013

Kompletní výsledky

ČM ČŽ MIX
1. Peňás / Nguyen Minh
(Karlovy Vary)
Kutáková / Rokůsková
(Doubravka, Kladno)
Homolka / Rokůsková
(Kladno)
2. Homolka / Jurč
(Kladno, Sokolov)
Dvořáková / Josefíková
(Karlovy Vary)
Karlík / Kutáková
(Doubravka)
3. Šobr / Vatashuk
(Karlovy Vary)
Nováková / Blažejová
(Nejdek)
Placek / Placková
(Lázně Kynžvart)
4. Jeřábek / Placek
(Karlovy Vary, Lázně Kynžvart)
Placková / Suchánková
(Lázně Kynžvart, Chomutov)
Prokopec / Blažejová
(Nejdek)
5. Hartmann / Hartmann
(Karlovy Vary)
Žemlička / Karbulková
(Mariánské Lázně)
6. Šula / Štěrba
(Ostrov)
7. Špulák / Prokopec
(Nejdek)
8. Cintl / Žemlička
(Mariánské Lázně)
9. Hrachovec / Rataj
(Doubravka)
10. Karlík / Mládek
(Doubravka, Chomutov)

 

[ad#ad-1]

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.