IX. ročník turnaje O pohár města Lázně Kynžvart 11.11.2017

V sobotu 11. 11. 2017 pořádal badmintonový klub Eutit na kurtu v tělocvičně ZŠ L. Kynžvart devátý ročník turnaje „O putovní pohár města Lázně Kynžvart“. Turnaj proběhl za velké podpory firmy Eutit s.r.o. Stará Voda. Bojů o pohár se zúčastnilo šest dvojic. Čtyři dvojice z místního klubu a dvě dvojice složené z hráčů  Plánice a Benešova.

Hrálo se systémem „každý s každým“ na dva vítězné sety. Favority turnaje byli obhájci loňského vítězství Sláva Tomeš a Jirka Šipan. Největším soupeřem jim byla další dvojice místního klubu Radek Štěpán a Robert Kucharik. Obě dvojice dokázaly porazit všechny své soupeře. O vítězi turnaje tedy rozhodl jejich vzájemný duel, ve kterém byli lepší M. Tomeš a J. Šipan. Velkým kladem letošního ročníku je účast dvou nových mladých dvojic. Přestože sbírali více zkušenosti než body, je dobře, že současným hráčům rostou nástupci. Z Plánice to jsou Fanda Touš a Fanda Hošťálek a z místního klubu Denis Kucharik a Michal Prokeš.

Konečné pořadí

Pořadí Dvojice
1. Jirka Šipan, Miloslav Tomeš (L. Kynžvart)
2. Radek Štěpán, Robert Kucharik (L. Kynžvart)
3. Jaroslav Prokeš, Richard Bucher (L. Kynžvart)
4. Jiří Touš, Miroslav Čipera (Plánice/Benešov)
5. Fanda Touš, Fanda Hošťálek (Plánice)
6. Denis Kucharik, Michal Prokeš (L. Kynžvart)

Závěrečné hodnocení proběhlo v klubovně na hřišti TJ Sokol L. Kynžvart. Všichni účastníci vyjádřili spokojenost s povedeným turnajem a již se těší na další tradiční akci, kterou bude VI. ročník svátečního čtyřboje.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.