Ašský přebor 17.3.2013

V neděli 17.3.2013 vyrazila nevelká výprava (L.Škroch, V.Placková a P. Placek) na samotný výběžek západních Čech do Aše na otevřený turnaj neregistrovaných –  Ašský přebor 2013 – čtyřhra muži a čtyřhra MIX.

Do mixů se přihlásilo celkem 10 dvojic, které byly rozděleny do dvou skupin. Nejdříve se odehráli základní skupiny, ze kterých postupovalo 8 týmů do pavouka. Po celkem úspěšném průchodu základní skupinou narazila naše dvojice Placková / Placek ve čtvrtfinále na favorizovanou dvojici z Karlových Varů. Po prohraném prvním setu dvojice zabojovala a nakonec po úmorném boji vyhrála 2:1. V semifinále však podlehli soupeřům z Karlových Varů a mohli pomýšlet už jen na 3. místo. O boj o 3. místo narazili na soupeře ze skupiny dvojici z Ostrova, kterou opět nezvládli a skončili nakonec na bramborovém 4. místě. I tak ale super výkon !!

Do čtyřhry mužů se přihlásilo dohromady 14 dvojic. Rozděleny byly do 3 skupin, ze kterých do dalších bojů do pavouka postupovalo 8 dvojic. Dvojice Škroch / Placek měla štěstí na rozlosování a hladce postoupila ze skupiny do čtvtfinálových bojů. V pavouku ovšem narazili na skvěle hrající dvojici Hartmann / Hartmann z Karlových Varů (v konečném pořadí obsadila 2. místo), se kterou nezvládli nervozitu a prohráli na sety 0:2 a na turnaji skončili na 5.-8. místě.

Fotogalerie

Autor: Martina Karbulková

Výsledky finalisté

ČM ČŽ MIX
1. Šula / Mojtek
(Ostrov)
Josefíková / Rokůsková
(Karlovy Vary)
Rokůsková / Homolka
(Kladno)
2. Hartmann / Hartmann
(Karlovy Vary)
Josefíková / Jeřábek
(Karlovy Vary)
3. Vatashchuk / Jeřábek
(Karlovy Vary)
Šulová / Šula
(Ostrov)
4. Jurč / Homolka
(Karlovy Vary)
Placková / Placek
(Lázně Kynžvart)

Kompletní výsledky (PDF)

 

Videoreportáž


Autor: mvtv.cz

 

[ad#ad-1]

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.