Jedenáctý Zbrklý úder Klatovy 3.12.2016

V sobotu 3.12.2016 se vydalo několik našich borců ve složení P.Placek/V.Placková a B.Chlad s parťačkou ze spřáteleného tachovského klubu M. Ivaničovou, pro kterou byl takovýto velký turnaj premiérou, na tradiční turnaj do Klatov na Zbrklý úder tentokráte označený již jako jedenáctý Zbrklý úder. Podzimní turnaje se v Klatovech nesou v duchu dámských a pánských dvouher a mixů, protentokrát však organizátoři udělali vyjímku a hrály se všechny disciplíny včetně čtyřhry mužů i žen. Opět se hrálo v nové hale v CMS Klatovy na odpružené palubovce na čtyřech herních badmintonových kobercích. Do turnaje se přihlásilo 44 hráčů, odehrálo se 122 zápasů. Turnaj byl náročný a velice dlouhý (11 hodin intenzivního hraní), organizátorům patří velký obdiv, že nedocházelo ke zbytečným prostojům a turnaj probíhal ve slušném tempu.

Číst dále

Turnaj neregistrovaných v Aši 2.1.2016

Dne 2.1.2016 uspořádal oddíl badmintonu v Aši turnaj neregistrovaných hráčů ve všech disciplínách – čtyřhru mužů, žen, mixů i dvouhru mužů a žen. Turnaje se za oddíl Lázně Kynžvart zúčastnili pouze Veronika a Petr Plackovi, ostatní kynžvartští nadšenci bojovali na místním malém zájmovém turnaji v tělocvičně ZŠ Lázně Kynžvart. Místním vypomohli kamarádi z mariánskolázeňských tréninků duo Markéta Paráková a Bohumil Chlad a mohli se tak spolu s nimi zúčastnit i týmových disciplín.

Číst dále

VI. ročník čtyřher a mixů pro neregistrované hráče Ostrov 5.12.2015

Dne 5.12.2015 uspořádal oddíl badmintonu TJ Ostrov již VI. ročník čtyřher a mixů pro neregistrované hráče. Turnaj byl v duchu zakončení akcí k 50. výročí založení místního oddílu v roce 1965. Účast překonala očekávané, protože se do Ostrova sjelo 46 hráčů a hráček z Pardubic, Prahy, Plzně, Chlumčan, Kraslic, Kynžvartu, Chomutova, Nejdku a Karlových Varů. Z toho domácích bylo rekordních 17.

Číst dále

Osmý zbrklý úder Klatovy 25.04.2015

V sobotu 25.04.2015 se vydalo několik našich borců ve složení P.Placek/V.Placková/J.Prokeš/R.Bucher na tradiční turnaj do Klatov na Zbrklý úder tentokráte označený jako osmý Zbrklý úder. Jarní turnaje v Klatovech se nesou v duchu dámských a pánských čtyřher a mixů. Do turnaje se přihlásilo 42 hráčů. Opět se hrálo v nové hale v CMS Klatovy na odpružené palubovce na čtyřech herních badmintonových kobercích. Odehrálo se 85 zápasů.

Číst dále

Šestý Zbrklý úder Klatovy 26.4.2014

V sobotu 26.4.2014 se vydali pouze dva naši zástupci P.Placek/V.Placková na tradiční turnaj do Klatov na šestý Zbrklý úder. Do turnaje se přihlásilo rekordních 58 hráčů. Opět se hrálo v nové hale v CMS Klatovy na odpružené palubovce na čtyřech herních badmintonových kobercích. Odehrálo se 139 zápasů ve všech kategoriích. Podle vyjádření pořadatelů se letos naposledy hrály všechny kategorie najednou, celý turnaj trval bezmála 12 hodin.

Číst dále

Kolonáda Karlovy Vary 13.4.2014

V neděli 13.4.2014 vyrazila nevelká výprava (V.Placková, P.Placek) do Karlových Varů na další otevřený turnaj neregistrovaných hráčů, nazvaný Kolonáda Karlovy Vary 2014. Turnaj se konal opět v hale Slávie v Drahovicích, hrály se mužské čtyřhry, ženské čtyřhry a MIXy. Letošní účast byla veliká, sešlo se 30 dvojic. Systém hry pořadatelé nastavili na jeden set do 21 bodů, finálové zápasy jeden set do 30. Na letošním ročníku se sešla pořádná dávka soupeřů a k již stálým účastníkům tohoto turnaje se přidalo i pár nováčků z Benešova, Všenor nebo ze Slaného.

Číst dále